Jak jsem byl demonstrovat a proč už nepůjdu

„Neseďte doma za internetem, tam nic nezměníte! Pojďte do ulic!“ – tak znějí hesla, která vyzývají k účasti na demonstracích. Přestože jsem v jednom starším článku psal, že nemá cenu demonstrovat, tak nakonec jsem stejně podlehl a na jedny z největších demonstrací jsem dorazil.

Co mě konečně zvedlo ze židle?

Bezesporu největším problémem dnešní Evropy je obrovská nelegální imigrace, kdy za hranice naší EU vstupují lidé zcela bez dokladů, registrující se na mnoha místech najednou a používající klidně desítky identit. Nikdo nezná jejich skutečný původ, dokonce ani věk, a tak se mnoho dospělých hlásí jako děti. Dělají v ulicích bordel, znásilňují, vraždí. Vše jim ale prochází, protože se vždy zjistí, že to je mentálně chorý jedinec, který si neuvědomoval, že dělá něco špatného. Aby ne, když inteligence všech těch migrantů je na úrovni opic, a brát to jako polehčující okolnost v jejich nechutných činech, to je do nebe volající. Veškeré chování je na hony vzdálené tomu, jak se chovají skuteční uprchlíci. Tohle jsou prostě obyčejní kolonizátoři a šiřitelé nenávistné víry – Islámu. Toto dění bude mít dopady na životy nás všech – a vlastně už má, např. zvyšující se omezení a všudypřítomné hlídky se samopaly, aneb než hlídat příchozí migranty, raději budeme omezovat miliony vlastních obyvatel.

Vše je masivně podporováno ze strany EU a naše vláda jen tiše přihlíží a hlásá, že se nás to netýká, že jsme v bezpečí. Pokud se nás to netýká, proč jsou naše náměstí plné betonových panelů a je téměř nemožné se u vánočního stromečku vyfotit tak, aby někde v pozadí nebyl vidět policista se samopalem? Když jsme tak v bezpečí a jde to všechno mimo nás a nic nehrozí, tak proč se tohle všechno děje? Jako prevence? Ne, prevencí by bylo hlídání hranic, tohle už je jen obrana a ještě k tomu zoufalá. Když se tam bude chtít terorista odpálit, tak si svou cestičku najde, a betonové bloky budou akorát brzdit únikové cesty lidem a zhoršovat příjezdové možnosti záchranných složek.

Co se mi ohledně migrace honí hlavou, to by bylo na celý článek a rozhodně z toho neviním migranty, ale naše vlády, ať už republikové nebo evropské. Migranti jen zkouší, co si k nám mohou dovolit, ale vlády jsou ty, kdo jim tohle všechno dovolí a dělají před nimi ústupky. Pro mě je Islám zcela nenávistné náboženství neslučitelné s dnešní slušnou a vyspělou civilizací a jsem pro jeho úplný zákaz – dle platných zákonů by ani takové náboženství nemělo být u nás nikdy povoleno, a to hned kvůli porušování několika bodů, ale stalo se a muslimové jsou nejen mezi zastupiteli měst, ale i mezi zákonodárci. V některých případech se tak kvůli nim dokonce zákon upravil  – například výjimka pro halal porážky, které zákon na ochranu zvířat proti týrání neumožňoval z důvodu absence předchozího omráčení.

Tohle všechno mě zvedlo ze židle, protože už jsem byl neuvěřitelně naštvaný. Tady se na hodné slušné děti sbírají víčka, mluví se o tom, jak nebude na důchody, a pro muslimské migranty plné nenávisti a opovrhující námi, kteří státu nedovedli ani korunu na daních a páchají akorát kriminalitu, pro ty máme v kapse miliardy? Sorry, ale tomu opravdu nešlo přihlížet a bylo nutné vyjít do ulic.

Demonstrace I. – 17. 11. 2015

První demonstrace, na kterou jsem se vydal, se konala 17. listopadu 2015 v Praze. Hned po příjezdu na místo jsem zůstal stát s otevřenou pusou – takové davy lidí jsem opravdu nečekal! Z průběhu demonstrace jsem byl neuvěřitelně nadšený a celou dobu se mi v hlavě honily myšlenky na to, u jak velké události jsem přítomen, jaká by byla chyba sedět doma a to vše si nechat ujít, a jak té naší akce bude plné zpravodajství a dostaneme se na titulní stránky novin. Protože tenhle obrovský dav, ten už prostě nejde nebrat vážně!

Sami se podívejte na náš průchod městem, nasajte tu atmosféru a nezkoušejte video přeskakovat, sledujte ho celých 5 minut, ať vás vtáhne do děje a ať máte představu o velikosti toho obrovského nekončícího davu. Bylo nás prostě fakt moc a jít přímo v tom davu, to byl neuvěřitelný zážitek! A taky se pečlivě zaměřte na to, jak účastníci demonstrace vypadají – jsou to oholené hlavy? Nebo zcela obyčejní lidé?

Domů jsem se vracel plný dojmů a s neuvěřitelným zážitkem. Hodně rychle se však moje nálada změnila v nechutenství. Ve zprávách se informovalo jen velmi stroze, záběry na davy lidí z tohoto pochodu chyběly či byly natáčeny tak, aby nebylo vidět, jak je dav dlouhý, a nejvíce prostoru ve vysílání dostávala sluníčka, kterých bylo mnohem méně. A samozřejmě nechyběly ani záběry na potyčky vyvolané hodnými sluníčky, ale prezentované tak, že útočníci byli agresivní náckové. První stránky novin patřily opět jen aférám celebrit.

A vše se bohužel hodně rychle přešlo, jako by žádná demonstrace ani nebyla. Konečně jsem zvednul zadek ze židle, vyrazil do ulic a bylo nás více jak 10 tisíc, ale k čemu to bylo? Co se tím změnilo? Kdo nás bral vážně? Bylo to pro mě naprosté zklamání. A jen to zvýšilo mou naštvanost, protože ta arogance moci a její opovrhování naší demonstrací podporované manipulací médií, to je prostě neskutečné. Měl jsem chuť už na žádnou demonstraci nejít, protože bylo zjevné, že to je jen plýtvání časem a jediný způsob, jak mít na něco vliv, jsou jednou za 4 roky volby.

Demonstrace II – 6. 2. 2016

Přes to všechno jsem nakonec ještě jednou na demonstraci vyrazil. A byla to pro mě jen další lekce arogance moci. Jak si můžete prohlédnout v 1. minutě videa níže, policie z důvodu bezpečnosti bránila shromažďovacímu právu a uzavírala přístupové cesty na demonstraci! I přes to všechno se tam ale opět dostala obrovská masa lidí. Na konci měl následovat společný pochod, ale jelikož sluníčka zablokovala trasu pochodu a policie se bála proti nim zakročit, nezbylo než aby ten větší dav opět ustoupil. Útočit je povoleno totiž pouze na protiimigrační demonstranty a sluníčka je nutno chránit. O tom, jak o akci informovala média, to už radši nekomentuji

Byl jsem rád, že jsem se nakonec zúčastnil i druhé demonstrace, protože jen díky tomu jsem si uvědomil, jak obrovská manipulace probíhá v médiích. Po příjezdu domů a zapnutí televize jsem se vždy cítil jako nenávistný agresivní nácek, zatímco při účasti na demonstraci jsem byl obklopen zcela běžnými občany všech věkových kategorií a bez projevů agrese, za to se zájmem o budoucnost.

Dvakrát stačilo

Jak jsem si díky tomu ověřil, demonstrace jsou zbytečná věc, protože moc není v rukou občanů, ale v rukou vládnoucích politiků, kteří si svá korýtka budou ty 4 roky chránit zuby nehty a lidi ignorovat. O lidi se budou zajímat akorát pár dní před volbami, kdy jim budou vysvětlovat, jak moc je jejich hlas důležitý, zatímco jim 4 roky vysvětlovali, že vyhlašovat referenda je nebezpečné, protože lidé jsou tupci a nedokážou správně rozhodovat…

A bohužel, jak lidé v nedávných volbách dokázali, tak opravdu tupci jsou. O rozdělení skupin voličů a o tom, proč vlastně nikdy volby nedopadnou dobře a chytrá volba nezvítězí, se hezky píše v článku na PanKreativec.cz: „Právě proto, že jsme si všichni rovni a Franta, kterého zajímá jen pivo a guláš s 5 knedly, ovlivní volby stejně jako moudře uvažující Mudr. Karel CSC.“

Níže ještě přikládám reakce po zveřejnění článků na Facebooku:

Doplnění 6. 1. 2017: Tak právě máme za sebou doplňující senátní volby na Trutnovsku. Bývalý senátor Hlavatý se totiž ucházel o hlasy voličů při volbách do sněmovny a po zvolení prohlásil, že poslancem být nechce a že náhradní volby do senátu by měli zaplatit ti, kdo mu v poslaneckých volbách dávali svůj hlas. Dělal z lidí voly a na kandidátce byl jen proto, aby svým jménem získával hlasy pro Babiše. Mandátu se vzdal a do sněmovny šel místo něj někdo jiný, koho lidé nezvolili. Účastnil se doplňujících voleb a jeden by řekl, že po tomhle jeho podvodu už nemá šanci. Ale hádejte, jak dopadly volby?

sdilet
Hrůza!Nic mocPrůměrDobrý článekVynikající! (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Co mě štve, Dobročinnost, Finance, Kultura, Politika, Slohovky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.