Nečekané vrácení plné částky od MALL.cz

Nedávno jsem kupoval nový notebook přes internet, ale na první pokus se bohužel nezadařilo. Rozložení klávesnice neodpovídalo fotografiím, a vzhledem k tomu, že jsem zvolenému modelu dal přednost právě kvůli očekávané pohodlnosti psaní, rozhodl jsem se pro jeho navrácení během 14denní lhůty.

Notebook jsem po týdnu vracel na liberecké výdejně, kde mě mile překvapili tím, že mi bude vrácena plná částka a nebudou si nic strhávat za uvedení zboží do původního stavu. A tak jsem očekával příchod peněz během slíbených 14 dní.

Peníze za notebook dorazily na účet v plné výši do 48 hodin, včetně času potřebného na mezibankovní převod. A nečekaně mi vrátili i 40 Kč za dobírku, což byla služba, kterou jsem plně využil, a nevidím tedy důvod, proč mi tuto částku vracet. Ale v takovém případě mi nezbývá, než Mall plně doporučit (třeba toto je ten důvod?). Nakupujte bez obav!

sdilet
Hrůza!Nic mocPrůměrDobrý článekVynikající! (dosud nehodnoceno)
Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Bleskovky, Co se mi líbí, Finance, Internet. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.