Vodafone – konečně správná péče?

Jak už jste možná četli, reklamace u Vodafone musím podstupovat poměrně často. Ta poslední mě však velmi mile překvapila. A co jsem to měl za problém?

Pomocí aplikace Můj Vodafone jsem si prodlužoval internetový balíček FlexiData. Aplikace bohužel ohlásila chybu a po zhlédnutí Chytrého přehledu a zbývajícího FUP jsem usoudil, že kvůli té chybě k prodloužení ani nedošlo. Prodloužil jsem tedy znovu. Avšak chvíli na to mi přišly 2 SMS o aktivacích, a rázem jsem měl k dispozici dvojnásobek dat za dvojnásobnou cenu. To jsem opravdu nepotřeboval.

Celá reklamace však byla vyřízena díky FB aplikaci během jediného dopoledne. Zde je výsledek: „Bohužel se nám nepodařilo určit, k jaké chybě při zakoupení dat došlo. Ale vážíme si Vás jako dlouholetého zákazníka Vodafonu, a proto jsme se Vám rozhodli vyjít vstříc a jeden z naúčtovaných poplatků ve výši 499 Kč jsme zrušili. Připsaný objem dat Vám ponecháme k dispozici.“

Jsem u Vodafone už přes 10 let (vč. Oskara) a konečně to vypadá, že si toho začali všímat. Většinou bývám nespokojen i po úspěšné reklamaci, jelikož samotná reklamace vyžaduje můj čas a úsilí a odměnou mi je jen to, že jsou věci tak, jak by měly být i bez reklamace. Tentokrát jsem však mile potěšen – za 499 Kč mám 2 GB na tři měsíce. A to je fajn :)

Balíček FlexiData shledávám jako opravdu výhodný. Jak už z názvu plyne, je velmi flexibilní – nejen tím, že jeho platnost je čtvrt roku (nevyužitý FUP se převádí do dalšího měsíce), ale také tím, že se dá snadno zvětšovat a prodlužovat. A i přes to všechno je dokonce i nejlevnější – 499 Kč za 1 GB na 3 měsíce, to je v přepočtu 340 MB za 167 Kč měsíčně. Nejlevnější měsíční balíček však stojí 178 Kč a obsahuje pouhých 150 MB dat. 300 MB pak pořídíte v balíčku za 251 Kč. Svou cenou drtí tedy i 2 nejlevnější balíčky a svou 3měsíční platností byl pro mě jasnou volbo9Í

sdilet
Hrůza!Nic mocPrůměrDobrý článekVynikající! (dosud nehodnoceno)
Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Bleskovky, Co se mi líbí, Technologie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.