Na Singltrek pod Smrkem nejlépe s Trekem!

Máte zájem na Singltreku otestovat i jiná kola, než svá vlastní? Nechcete skládat obrovské kauce a mít strach, že v případě nešťastné nehody budete muset hradit vzniklé škody? Pak by mělo být Vaší volbou Trek Centrum U Kyselky, díky kterému si užijete jízdu na špičkových kolech opravdu zcela bez obav.

Při testování Meridy jsem objevil nově vznikající nástupní místo Treku, kde jsem se setkal se zcela odlišným přístupem, než jsem zvyklý od konkurence. Celodenní provozní doba, žádné kauce, žádné zastavování OP a díky skvělému pojištění ani žádné vymáhání vzniklých škod. Po všech svých zkušenostech se mi nechtělo ani věřit, že by někdo mohl mít opravdu tak vstřícný přístup, a těšil jsem se, až příště přijedu na stezky a zvolím vhodnější nástupní místo.

Ráno jsem na webu zkontroloval, která kola nejsou rezervována, a vyrazil jsem. Výběr konkrétního modelu jsem nechával až na doporučení personálu. Po zhruba půlhodinovém rozhodování se stal mým vítězem RUMBLEFISH ELITE, 120mm celopéro s 29“ koly.

Zbývalo už jediné – papírování a převzetí kola. Zatímco v Meridě požadovali i věci ve smlouvě neuvedené (obrovská kauce, nebo zástava OP), u Treka nevyužili ani uděleného souhlasu k vytvoření kopií dokladů a pořízení mé fotografie. Stačilo jim číslo OP a můj podpis, protože podle okolností poznali, že jsem jim tam krást rozhodně nepřijel. V Meridě jsem si uschoval své drahé kolo, a stejně to bylo pro důvěru nedostatečné. Pro Treka jsem byl vážený zákazník, pro Meridu jen potenciální zloděj.

SinglTREK a RUMBLEFISH ELITE

Převzal jsem stroj, nechal si zadarmo doplnit vodu do vaku a vyrazil jsem. Už při prvních šlápnutích jsem měl zcela jiný pocit, než při předchozím testování u konkurence. Mohl za to nejen dobrý dojem, který na mě udělal personál svým vstřícným přístupem, ale i ten pocit jízdy beze strachu – žádná kauce a pojištění v ceně. Zatímco s Meridou jsem se bál blbnout a jezdil jsem raději opatrně, s Trekem jsem po chvilce sžití dováděl jako na svém vlastním a vychutnával si polety vzduchem a velmi rychlé kličkování mezi stromy. Jedině tak se dá kolo skutečně otestovat. Dokonce jsem na Treku jezdil i mnohem rychleji než na svém GT, ale to bylo spíše větším průměrem kol, díky kterému jsem mohl zcela ignorovat jakékoliv menší nerovnosti. Byla to prostě parádní jízda.

Na Treku jsem strávil 5 hodin a najel 60 km, vše jsem si maximálně užil a vrátil jsem se domů plný dojmů a spokojenosti. Přesně tak to má být. Testovací centrum má zanechávat co nejvíce dobrých pocitů a zlepšovat sympatie ke značce. Palec nahoru a těším se brzy na testování 27,5“! A možná i Trek bude mým novým bikem, protože u mě vzbudil obrovské sympatie a v současné době je jediný, který se dá testovat za lidských podmínek.

Takže, jestli se chystáte na Singltrek pod Smrkem a váháte, kde si kolo zapůjčit, neváhejte – Testovací centrum TREK je záruka spokojenosti!

sdilet
Hrůza!Nic mocPrůměrDobrý článekVynikající! (8 hlasů, průměr: 4,13 z 5)
Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Bleskovky, Co se mi líbí, Cyklistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.