KupKolo.cz – levně, ale kvalitně

Existenci e-shopu KupKolo.cz jsem zaregistroval někdy v roce 2006, a tehdy proběhly i první objednávky – s osobním odběrem. Většinou to byl třeba jen řetěz a brzdová lanka. Od té doby nenakupuji skoro nikde jinde. A když jo, tak to rozhodně není kvůli ceně, protože tu má KupKolo nejnižší, ale sortimentu. Holt tam nemá všechno, škoda. Ale už to je lepší než dříve, zboží přibývá :-P

Tento týden jsem provedl další objednávku – takovou menší přípravu na sezónu (XT kazeta a řetězy). Připravení objednávky v den objednání a odeslání druhý den s okamžitými podrobnostmi o zásilce (včetně hmotnosti a odkazu na sledování zásilky) – to mě už nepřekvapilo, u KupKola běžná praxe. Překvapením ale byla SMS od České pošty informující o doručení zásilky – velmi příjemná věc. Tato služba je ještě ve fázi testování, ale brzy by měla být běžně využívána.

Provozovatel e-shopu letos dokončuje magisterské studium na TU v Liberci, tak doufám, že ukončení studentského života a začátek pracovního se neprojeví příliš negativně na výši cen… :)

sdilet
Hrůza!Nic mocPrůměrDobrý článekVynikající! (dosud nehodnoceno)
Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Bleskovky, Co se mi líbí, Cyklistika, Internet. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.